بالاخره موفق شدم،در طی این دو روزحدود 100 نفر رو در گروه محفل وبلاگ نویسان عضو کردم.شما هم اگه در persian blog directoryثبت نام کردین که به طور خودکار عضو شدین،اگر هم ثبت نام نکردین هرچه سریع تر برین اینکارو انجام بدید،بعدش دیگه کارتون میفته دست خودم و در گروه عضوتون می کنم.پارتی بازی واسه همین روزاست دیگه!!
عرض کنم خدمتتون که من نمره زیست،شیمی وریاضییییییی
می خواستم بگم اینا خوب شده اما از تاریخ و زبان فارسی می افتم که تلفن زنگ زد.پشتیبانم بود تو قلمچی،ترازم خیلی خوب شده و جز 10 نفر اول شیرازم!!!در کشور هم رتبه ام باید زیر صد شده باشه. (هنوز نمی دونم)وای یعنی میشه من یه روزی پزشکی قبول بشم؟؟اونوقت اسم اینجارو می ذارم آرزوهای یک خانوم دکتر!!
به قول شاعر چه شود!!!!!!!
البته اگر من دکتر هم بشم مسلما ذره ای فیزیک نخواهم فهمید!
نمره فیزیکم شده 12.5(مایه خجالت!)و باید وقتی کارنامه ها رو دادن برم بیستامو نشون معلم فیزیک بدم و یک کم التماس کنم بلکه اینو بکنه 14،شما اصطلاحی حرفی چیزی که به درد زدن مخ این معلم گرامی بخوره بلد نیستین؟؟توروخدا اگه میدونین بگین آخه زشت نیست تو کارنامه من کنار بیستای ریاضی،زیست،آمار،زمین شناسی،عربی،دینی و قرآن،نمره فیزیک باشه 12.5؟؟
اگه کمکم کنین جدا شیرینیتون نزد من محفوظه!!
یک دکتر کوچولوی فیزیک ندان!!!
**
یه چیز جالب دیگه:
من امروز کشف کردم هر معلم با توجه به درسی که می ده اخلاقش متفاوته!مثلا معلمای جغرافی یک کمی قاتی پاتی دارن!
مثل معلم دومی های امسال ما که بهشون گفته بود شما باید در این سن برین ازدواج کنین تافحشا در جامعه کم بشه.یا معلم های فیزیک مثل سنگ می مونن،بی روح و خشک،
معلمای زیست همیشه تند تند راه می رن،همیشه هول تشریف دارن و در هر کاری سریع تر از بقیه عمل می کنن،
معلمای شیمی ساده و دوست داشتنی هستن،معلمای ریاضی عمیشه ازاونایی هستن که به حرف دانش آموزا گوش می دن،اما بهش عمل نمی کنن!!معلمای دینی و قرآن یاچادری هستن یا ریش و سبیلو!
و معلمای زمین که تا حالا فقط یکیشو دیدم خیلی جدی هستن!
(راستی این حرفا توهین به کسی تلقی نشه ها!فقط یه سری حرف تقریبیه با توجه به معلمایی که من تا حالا دیدم و مسلما استثناهاش زیاده)
شما تو هیچ رشته ای یه ویژگی مشترک و خاص ندیدین؟؟