1-سلام...
2-بالاخره کامپیوتر من درست شداما به قیمت فُرمت شدن همه هاردم به خاطر خنگیت خودم!!!
3-این چند روز تعطیلی چهلم عموم بود...البته به من یکی به خاطر این که رفتیم همون شهرستانِ اسمشو نمیگم(یه صفت مرکبی ساختم ها!!)و همه فامیلا رو دیدم و همینطور زن عموم و بچه ها هم از تهران اومده بودن بهم خیلی خوش گذشت..!)
4-بزنم به تخته ما شا ا... هزار ماشاا...جل الخالق و از این حرفا یه چند وقتیه که دارم از فیزیک نمره های نسبتا خوبی میگیرم!!میگن دوره آخر زمون رسیده همینه دیگه!!
5-قرار 18 اردیبهشت هم که یادتون نمیره....البته تا این لحظه که من دارم براتون گزارش می کنم هیچ خبری از برقراری این مراسم تو شیراز نیست...تا ببینیم چی میشه...
6-من دیگه از شیراز خوشم نمیاد!!!نه فک و فامیلی اینجا داریم...نه وضعیت مدرسه هاش نسبت به جاهای دیگه خوبه...نه من حوصله اش رو دارم...دلم می خواد برم تهران...تازه خانواده عموم هم هستن... به ساره جونم هم نزدیک ترم...حالا تو این وضعیت مامانم اینا میگن ما نمیریم تهران به خاطر نیلوفر!!!آخه انسان های تیزهوش،معلومه که تهران واسه من بهتره!!بگین زورمون میاد یک کم به فکر بقیه هم باشیم...بعد هم سال دیگه که من کنکور دارقوز آباد قبول شدم راه می افتن میرن تهران که دق من دربیاد...ترو خدا دعا کنین اینا منتقل بشن تهران من دیگه طاقت اینجا موندن ندارم....
بسکه هم که این شیرازیا بی عرضه هستن!!من از کی دارم میگم یه اکانت از یه جایی کش برین بدین به من که اینقدر پول اینترنت ندم اصلا محل نمیدن...شما بگین من تهران بودم نمی تونستم یه اکانت دودره شده پیدا کنم؟؟؟