1-سلام دوست جونای خوب خودم!!خوبین؟؟خوش میگذره؟؟
2-من شنیده بودم این المپیادیا "یه جوری" هستن!!ولی دیگه فکر نمی کردم خودم هم "یه جوری" بشم!!باب ااز وقتی نتیجه این المپیاد اومده من کاملا دچار مخلوط کردن شدم!!(مخلوط کردن مدل مودبانه قات زدن هستش!!فرهنگستان دکتر کوچولو)اینم نشونه هاش:
الف)اصلا حرف واسه نوشتن تو وبلاگ ندارم!!تا همین یه هفته پیش به اندازه یه ماه مطلب تو فکرم بود که بیام و بگم...اما الان دریغ از یه کلمه!
ب)اصلا خوشحال نیستم که دارم میرم تهران!!از همین الان دلم واسه مامانم تنگ شده.بعد هم منی که در هر لحطه از شبانه روز اراده می کردم و چشمام رو میذاشتم رو هم خوابم می برد(خرس قطبی کوچولو هم بودم آخه!)،الان شب ها هم خوابم نمی بره!
ج)ناسلامتی امتحانامون تموم شده و من باید از خوشحالی کله ملق بزنم!!ولی اصلا انگار نه انگار!!تازه یه خورده ناراحت هم هستم چون دیگه کاری ندارم انجام بدم!!موقع امتحانا باز هر از گاهی که حوصله ام سر میرفت درس می خوندم!!حالا چی؟؟
د)چقدر نشونه بهتون بگم؟؟بسه دیگه!!
3-حرف که واسه زدن ندارم!!ولی گفتم شما ها رو از کشفی که خودم به عمل آوردم با خبر کنم!!هیچ وقت شده موقع تایپ آدرس پرشین بلاگ دستتون یک کم این ور تر(-->) بره؟؟اون وقت میدونین چی میشه؟؟پرشین بُلوف(همینجوری بلوف رو می نویسن؟؟)!!!البته ما ارادتمند مسئولین پرشین بلاگ هم هستیما!!یک سالگیشون رو هم تبریک میگیم!!
۴-خانوم anonymousکه واسم پیام گذاشته بودین،از اطلاعات و راهنماییهاتون خیلی ممنون!نمیدونم باز هم به اینجا سر بزنین و این رو ببینین یا نه،اما اگه دارین این رو می خونین میشه یه ایمیل به من بزنین؟؟خیلی سوالات دیگه دارم که می خوام ازتون بپرسم..البته اگه همچنان می خواین ناشناس بمونین بهتون حق میدم...
۵-تا بعد!!به همتون خوش بگذره!