1-سلاااااااااااااااام....سلام د.ستای گل خودم!!دلم براتون حیلی تنگ شده بود...راستی بی معرفتا پیام که کم دادین،روز پزشک رو هم که تبریک نگفتین؛استقبالم هم که نیومدین...خوبه قهر کنم اصلا ننویسم از این به بعد؟؟ولی خوب چون خراب رفیقم و وبلاگ باز او از این حرفا!!می بخشمتون!تکرار نشه ها!
2-همزاد جونی گل خودم از تمام اون چیزایی که گفتم مبری می باشد و با معرفت ترین وبلاگ نویس شناخته می شود!!اونقدر تو این دو ماه من بهش زحمت دادم و سرش رو خوردم که حد نداره...و هرکاری کنم نمیتونم بهش بگم چقدر تو این دو ماه به من روحیه داده !!!وگرنه با اون جو مسخره اونجا الان یه دونه خل ملنگ داشت واستون چیز می نوشت!!
3-اگه تا الان شک داشتم؛الان مطمئنم که اکثر موجوداتی که از جنس مذکر هستند"و خیال می کنن چیزی از زن ها بیشتر دارن " تنها برتریشون بر خانوم ها همون زور بازوئه؛حیف که فقط به درد حمالی بیشتر میخوره!!الان مطمئنم.تازه من المپیادی ها و مدال جهانی هاش رو دیدم این بودن!!وای به اونایی که تو کوچه خیابون ولو شدن!!
4-زیتون خانوم آخه تو دیگه چرا؟؟از من میشنوی با اینا نگرد!!به خصوص که حتی در اصول اولیه شمارش مشکل دارن!!ما Ladies First نخواستیم!(البته به هر حال شخصیت طرف رو نشون میده)نکته اینجاست که آخر عاقبت همشون به طرز واضحی ZZBB بودنه!!آی کیف می کنم چند سال دیگه ببینمشون!!
یه چیز دیگه!!زیتون خانوم!!ای که ما رو به لقب خانوم کلاغه مفتخر کردی و ضایعمون هم ساختی!!آخرش یه لینک به من ندادی ها!!
5-من مثلا دو ماه رفتم مستقل زندگی کردم!!رسما به این نتیجه رسیدم که باید یک کم احساس بزرگی بهم دست بده ولی به طور غیر رسمی هیچ خبری نیست!!آخرش ما نفهمیدیم این آدم بزرگ بودن چه جوریه!
6-من در طول این دوره دوماهه،مهارت هایی کسب کردم که واقعا به از دست دادن یه تابستون می ارزید!!اولیش هم یه قل دو قل!!
7-برنز هم مداله!!اگرچه ده روز دیگه باید این رو می گفتم اما خواستم پیشاپیش بگم کسی به من امیدوار نشه!
8-فعلا بستونه!!ویزیتم هم گرون شده ها!!کم پیام بدین کم مینویسم!
9-تا بعد...