royal wedding و افکار من!

این چند وقته خیلی به این رویال ودینگ و کیت اندیشیده!(ه رو بخونید:دی) ایم

بگذریم از این موضوع که من کلا با خانواده سلطنتی رابطه خوبی دارم و ازشون خوشم میاد! و اگه احساس نمی کردم برام افت داره (بابا کلاس من بالاتر از این جک و جواد بازی هاست، کم کسی نیستم که !!!) توی پیچ FB شون هم عضو می شدم به طور خلاصه به نظرم ضرری برای بقیه ندارند، و هزینه قابل توجهی تحمیل نمی کنند به جامعه. همین الان هم که برشون دارن بذارنشون کنار با ارث و میراثشون وضع مالی شون فرقی نخواهد کرد (ارث که دیگه بهشون می رسه؟! نمی شه بگیم هیچ حق و حقوقی ندارن). پس مدیون مردم نیستند. اگر هم هستند، با سرپرستی خیریه ها دارند دینشون رو جبران می کنند. این که از این.

غیر از این با این جور مراسم ها و تبلیغاتی که روش می شه و توریستی که جذب می کنند درآمد زا هم هستند. مثلا شاه ایران با جشن های 2500 ساله سرمایه گذاری فوق العاده ای از لحاظ گردشگری کرده بود، و اگه مثل این خانواده سلطنتی کاری به کار مردم نداشت هنوز هم ما داشتیم از بابت اون سرمایه گذاری نون می خوردیم! بگذریم

چیزی که واسه من خیلی جالب بود، و یکی از جدید ترین احساساتی بود که تا حالا کرده بودم (شما هم شده احساس جدید بکنید؟ کلا این که احساس چیه و از کجا میاد واسم خیلی جالبه!) این بود که این قدر از زندگی خودم احساس رضایت و شادمانی می کردم که اصلا بابت این ازدواج سلطنتی به کیت (بابا صمیمی!) حسودی ام نمی شد!! یعنی مطمئن مطمئن بودم که از اون خوشبخت ترم..و حتی یک لحظه هم دلم نمی خواد زندگی زناشویی دیگه ای داشته باشم، چون خیلی خیلی خیلی از زندگی ام راضیم! این حس رضایت شدید!! حتما همیشه بوده، ولی من بعد از دیدن ازدواج اینها متوجهش شدم، پس یه تشکرم بهشون بدهکارم!

با وجود همه این که ازشون خوشم میاد دیروز که صفحه facebook شون رو دیدم اصلا دلم نمی خواست توش عضو بشم..درسته ثروتمند و قدرتمند هستند، اما برای خودشون هستند! من از دیدن فیلم ازدواج لذت بردم، شاید اگه اونجا بودم برای اینکه بهم خوش بگذره توی خیابون هم می رفتم، خوب واسه این که بهم خوش بگذره! 

ولی از چشم و ابروی شماها که خوشم نمیاد که تو FB  براتون لایک بزنم! چیزی هم گیرم نمیاد! پس این کار رو نمی کنم. درواقع برام جالب هستند تا جایی که سود بهم برسونند، وقتم پر بشه، خوش بگذرونم..تصاویر قشنگ قشنگ ببینم..همین!

و در نهایت اینکه یه عده همیشه غر می زنند که این ها با پول مردم بدبخت خوش می گذرونند و ولخرجی می کنند و فلان و بهمان..اما اولا:

این زیر ذره بین بودن خودش عین بدبختیه!

و مردم خودشون به خاطر سودی که (فضولی، تفریح، سر در آوردن از کار این ها، جشن گرفتن و ...) دارند زندگی این آدم ها رو تامین می کنند (به فرض که اونها کلا از پول مردم زندگی کنند)، اما در برابرش دارند حق زندگی عادی رو ازشون می گیرند. به نظر من اگه کسی این جا ضرر کنه آدمیه که نمی تونه در این 60 -100! سالی که نوبتشه راحت زندگی کنه، نه کسی که یه ذره پول خرج یه نفر دیگه کرده!

 

 

/ 0 نظر / 5 بازدید