روزانه

پریروز خیلی حس خوبی بهم دست داد...داشتم می رفتم کارم رو شروع کنم که یهویی رییس سر رسید و گفت می خوای این تست رو بذاری؟ منم گفتم اره! یه هفته بود داشتم با خودم کش و قوس می رفتم سر این تسته..اصلا حال و حوصله شو نداشتم، اون روز هم سه ساعت تو رختخواب با نیلوفرجون سر و کله زده بودم که توروخدا بیا امروز انجامش بدیم راحت شیم اما راضی نمی شد. این یه تستیه که از 8 صبح باید شروع کنی شاید 5 تموم بشه...آخرش به توافق رسیدیم با نیلوفرکوچولو که بر خلاف اصول نصفش کنیم و نصفشو امروز انجام بدیم بقیه شو فردا..خلاصه بعد این همه بحث و جدل رفته بودم توی ازمایشگاه که رییس اومد و اون جمله رو گفت و همینجوری زل زد به من! من هم همین طوری زل زدم بهش که خوب مگه چیه! بعد گفت آخه دستگاه (که باید بعد اون 7-8 ساعت نمونه رو بذاری توش جواب بده) فعلا منتقل شده یه جای دیگه (هنوز این شکلی بود نیدونم چرا!) منم گفتم اا؟ جدی؟ یعنی به این زودیا هم نمیاد؟ اونم گفت نه...من هم بشکن زنان اسبابم رو جمع کردم و نیلوفر جون هم مشغول رقصیدن شد از خوشی و از آزمایشگاه زدیم بیرون...مثل حس روزهایی بود که استاد نمیاد و تو مدتهاست در آرزوی تعطیل شدن اون کلاسی!

دیروز هم باز روز خوبی بود...چون در پایانش قرار بود برم در گروهی از دوستان که خیلی دوستشون می دارم و در مورد یکی از موضوعاتی که خیلی دوستش می دارم صحبت کنم و مدیر جلسه اون روز هم من بودم...خیلی خوبه که هنوز آدم هایی هستند که وقتی بینشونی احساس می کنی یک کم می تونی بیشتر خودت باشی...البته فقط یک کم! اینقدر نقاب ما توی این جامعه به خودمون می زنیم که خودمون هم خودمون رو نمی شناسیم!

بعد رفتیم اپرای عروسکی عصر عاشورا. من که خوشم اومد اما بچه های که اپرای مولوی همین گروه رو دیده بودن می گفتن اون خیلی بهتر بوده...

بعدش هم باز شما با همون دوستان که خوب خیلی خوب بود....

بعد هم من به خودم قول دادم تا خاطرات این روزها رو ننویسم امروز نرم سرکار..اینه که الان که ساعت 11 باشه نشستم دارم این ها رو می نویسم..البته احتمالا 5-6 ساعت دیگه وقت کنم بشینم پستشون کنم!

روز های هفته ام خیلی هیجان انگیزن دوستشون دارم : دوشنبه عصر می رم کلاس تح.لیل  رف.تار مت..قابل. سه شنبه کلاس حرکات آهنگ..ین ! ترکی (البته اگه بکشم ادامه بدم! همه ی پاهام درد گرفت این دفعه که رفتم) و نهایتا هم چهارشنبه ها جلسات دوستانه مون که باز دوستشون دارم..بقیه هفته این طوری برنامه فیکس نداره اما اون ها رو هم قشنگ می کنم و بهتون خبر می دم!

خوب و خوش و سلامت باشید! به امید دیدار

/ 3 نظر / 3 بازدید
ساره

خوشحالم که خوشحالی[ماچ]

کتبالو

سلام نیلوفر عزیز. معلومه که تو رو یادم میاد. :) مرسی که برام پیغام گذاشتی که دوباره می نویسی. منتها آدرس قبلی پرشین بلاگ رو داده بودی. .com به جای ..ir :D