سرخک!

-قبل از هرچیزی بهتون یاد آوری کنم که این هفته 4 شنبه 14 آبان تولد وبلاگ همزاد عزیز منه!(تولد وبلاگشه!نه تولد خودش) و همه تون از ساعت صفر روز 4 شنبه(دقیقا بعد از ساعت24 سه شنبه!)تا ساعت 24 چهارشنبه به ویلاگ همزاد من دعوت هستید!و مثل بچه های خوب همه تون هم باید تشریف بیارین....از الان بهتون دارم میگم که اگه مرخصی و این حرفها لازمه بگیرید و آماده باشید...هیچ عذری پذیرفته از هیچ کس پذیرفته نیست!حتی شما دوست عزیز!از ساعت ۱۰ تا ۱۲ چهارشنبه شب هم توی يه چت روم دور هم جمع می شيم!هرکی می خواد بياد برای من اف بذاره!IDمن هم هست: freeforever_n

2-خدا بخواد یکی رو از مدرسه معاف کنه اینجوری میشه...داداش من بود که براتون نوشتم حالش بد شد و دو روزی بیمارستان خوابید...از اون موقع که دوهفته پیش میشه تا الان ایشون فقط 3 روز رفته مدرسه!از قرار معلوم 10 روز دیگه هم باید نره!<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

دور روز اول که رفت بیمارستان...بعد سه روز مامانم بهش مرخصی داد و نذاشت بره مدرسه!بعدش جمعه بود!شنبه و یک شنبه و دوشنبه رفت....سه شنبه گردنش درد می کرد نرفت...چهار شنبه تب داشت نرفت...5 شنیه قرمز شده بود(معلوم شده سرخک گرفته)بعد انگار سرخک هفت هشت ده روز طول می کشه ...مامانم هم از همین الان اعلام داشته بعدش هم دوسه روز من نمیذارم بری تا تقویت بشی...چون سرماخوردگی هم بعد از سرخک خطرناکه!احتمالا بعد از تقویت شدن هم باز باید یه هفته ای نره هیچ جا که سرما هم نخوره!

**البته این سرخک بدجوری پدر آدم رو در میاره(10 روز تب 40 درجه رو تصور کنید...با یه بدن قرمز که همه اش می خواره و همه استخون هاتون هم درد می کنه!) و به مدرسه نرفتنش نمی ارزه!توصیه می کنم از روش های کم ضرر تری استفاده کنید!

**سرخک یکی از بیماری هایی که باید ریشه کن شده باشه!و همه واکسنش رو زدن(همون واکسن سه گانه!) اما انگار تازگی ها به شدت شیوع پیدا کرده...از قرار معلوم یه سری از واکسن هایی که زدن مشکل داشته....علاوه بر اون به خاطر این واکسن های ناسالم اونهایی که واکسن زدن یه انواع عجیب غریبی از سرخک رو می گیرن(مثلا همین داداش من علامت های اصلی سرخک رو نداشت و مامانم هم اول فکر کرده بود مخملکه...بعد که رفت پیش متخصص معلوم شد سرخکه). و انگار این انواع جدیدش فقط مختص کودکان نیست و انگار حتی توی ادم های بالای 20 هم بوده...پس همه تون حواستون رو جمع کنید چون تشخیص سرخک و مخملک و سرخچه از هم خیلی سخته اگه همچین علائمی داشتید حتما به یه متخصص هم مشورت کنید!این هم مجموعه اطلاعات من از سرخک!حالا خوبه خودم هم بگیرم..چه شود!

3-می خواستم در مورد اینکه قرار شده یه زودی تو کتاب رکوردهای گینس اسم من رو به عنوان عظیم ترین سوتیست جهان(سوتی دهنده!)ثبت کنند هم بنویسم!اما دیگه این متنه خیلی طولانی میشه...یادم بمونه در دو-سه پست بعدی براتون تعریف می کنم!(خوب حالا مجبور بودم بگم که می خوام این رو بنویسم؟؟آره!چون در غیر این صورت یادم میرفت!)

/ 29 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Bahador

سلام . از اينکه به من سرزدی ممنون . از نوشته خوبت هم ممنون . بعضی از نوشته ها را خودم نوشتم . مابقی هم با نام نويسنده ذکر شده است . اميدوارم موفق و سالم باشی . منتظر ديدارتون هستم .

enigma

تولدش مبارک...../به خرابه من هم بيا..../بر قرار باشی...

shervan

اينجا همه سالمن؟؟...بايد ماسک بزنينا...راستی اين تولد بلاگ ساره بازتاب جهانی داشته !! BBC در گزارش ويژه ی خودش گفت که تنی چند از بروبچ های بلاگی که برخی از آنان عضو سازمان القاعده هستن تصميم به بر پايی جشنی در اينترنت شده اند..به همين خاطر تمام نيروهای ويژهFBI وCIA در حالت آمادباش هستن... CNNهم گفته که شخصی که در عمليات ۱۱ سپتامر بوده در اين مراسم هم خواهد بود...حزب الله لبنان هم اين حرکت رو نشان از قدرت جهان اسلام دانست و اضافه کرد هر گونه توطئه ای را به سختی جواب خواهد داد...الجزيره هم با پخش نواری ويدئويی از بن لادن اشاره کرد که اين مراسم مشت محکمی خواهد بود بر دهان بعضيا !!! اين اخبار در رسانه های کشور خودمون هم بازتاب داشت که اگه تلويزئون رو روشن کنين خواهيد ديد ! اين اخبار رو در بلاگ های دوست هم وارد می کنم...خيلی از اينا رو سهيل کريمی بهم گفته..! الکی که نيست بابا !!

نیلوفردکترکوچولو

همين بخار حرکت سياسی شما و دوستانتون که فيلم هندی نمی بينيد دنيايی را بس!من همون فيلم تکراری هام رو به سیاست(که در ایران= حرص خوردن از دست آخوندا!!)ترجيح می دم!

hamid

دکتر کوچولو : بازم روت میشه بری اون مغازه بگی اب ميوه ميخوام!

salam be maa ham sar bezanin

salam be maa ham sar bezanin

salam be maa ham sar bezanin