غرغرغر....

1- 2- 3-
حوصله یک و دو و سه گذاشتن ندارم پس با اجازه همگی این دفعه بی خیال نوشتن کشکولی!!
بعد هم اینکه میخوام غرغر کنم پس اگه خودتون از من عصبانی ترین اصلا زحمت خوندن اینا رو به خودتون ندین که اعصابتون خرد بشه.
بعدش هم ملت محترم ایران و همزبانان گرانقدر فارسی زبان!!!
من از همینجا اعلام میکنم اگه من حرفی میزنم منظور واسش پیدا نکنین ترو به خدا!!!چون من اونقدرIQ من پایینه که فکرم به اون حد نمیرسه که یه حرفی که میخوام بزنم در لفافه بپیچم و مثلا وقتی می خوام با کسی دعوا کنم در قالب قطعه ادبی بهش تحویل بدم!!من اگه بخوام غرغر کنم قبلش خیلی واضح میگم!!اگه با چیزی مخالف باشم به زبون فارسی میگم نه جور دیگه ای!همزبان عزیزی که خیلی وقته با من همراهی و خودت هم گفتی تا جایی که میدونی من دید بدی نسبت به هموطنان شما ندارم،خوب به جون خودم ندارم چیکار کنم؟؟یعنی چی از برداشت من بوی دیگه ای میاد؟؟به خدا من حرفام نه بو داره نه مزه نه منظوری غیر از اون چیزی که نوشتم توشون هست.نیست به خدا خواهش می کنم شما ها نرین پیداش کنین.عصبانیت من از این نیست که مثلا چرا آقای ذبیح این برداشتو کرده!از اینه که من حرفی زدم که به نظر توهین یا چه میدونم برداشت بد نسبت به مردم افغانستان اومده،در حالی که من از فکرم هم همچین چیزی نگذشته.واسه اینه میگم برداشت و حرف های من هیچ بوی دیگه ای نمیدن و هیچ منظوری رو من هیچوقت با کنایه نمیگم که دیگه از این سو تفاهم ها پیش نیاد!
یا پژمان عزیز،وقتی سایت خودت هنوز آماده نشده و واضح و مشخصه که سرت شلوغه من واسه چی باید بهت کنایه بزنم که قالب واسه من درست نکردی؟؟شما که دیگه باید منو بشناسی و بدونی من کمرو و خجالتی نیستم که روم نشه حرفم رو بزنم.تنها حرفی که زدم اینه که فعلا واسه تعویض قالب و...وقت می خوام.آخه کجای این منظورش به شماست؟؟
**این قسمت فقط واسه پژمانه که در واقع باید واسش میل بزنم ولی تا اینجاش رو که گفتم بقیه اش رو هم همینجا میگم.شماها نخونین دیگه!!فضولا!!
اول از همه واسه اینکه من شبا میرم و میام وسلام نمیکنم معذرت میخوام.علت اصلیش همین اینترنتمه که هنوز سلام نکرده قطع میشه و اعصابمون رو خورد می کنه.
و دوما هم تا زمانی که سایت خودت کامل نشده باشه اصلا حق نداری وقتت رو واسه وبلاگ من بذاری و اگر هم اینکار رو بکنی من تا سایت خودت درست نشه از اون قالب استفاده نمی کنم.پس فعلا به سایت خودت برس باشه؟؟

**این آخر هم از کسایی که اینجا بهشون گیر دادم بویژه آقا ذبیح و آقا پژمان معذرت می خوام.آدم بعضی وقتا عصبانی میشه دیگه!فقط تروخدا به دل نگیرین چون من دیگه در اونصورت از شدت ناراحتی احساس خفگی بهم دست میده.این همه که غر زدم فقط واسه این بوده که به همه بگم من هیچوقت ذره ای دلم نمی خواد کسی ازم ناراحت باشه.اگه یه وقتی حرفام هم همچین برداشتی رو در فکرتون ایجاد میکنه مطمئن باشین منظور من ناراحت کردنتون نبوده.

به امید روزی که هیچ کینه،ناراحتی و دلتنگی از من و یا هرکس دیگه ای در دل هیچ کدومتون نباشه!

/ 6 نظر / 6 بازدید
ساره

سلام نيلوفر جونم ... امشب عجب شبيه ها ... خودتو زياد ناراحت نکن دوست جونم ... من يکی که اصلا به دل نگرفتم ( خيلی کم روام نه ؟!!!! ) D: !!!!!!

pouyan

نيلوفر جان خيلی سعی کرده بودم که منظورم را در مورد عنوان وبلاگت به نحوی عنوان کنم که رنجشی حاصل نشود .در ضمن با توضيحی که فرموديد موردی باقی نمی ماند. در هر صورت اميد که جسارتی نکرده باشم. و در پايان بخاطر اين بی ادبی در صورت رضايتتان لينکتان را در بلاگم خواهم گذاشت! موفق باشی.

شیما

وای.چقدر گله و شکايت.نبينم.اومدم ببينم اين ژيوار کيه که من اذيتش کردم.:)

arsalan

وای ... اينجا چه خبره...

ذبیح

سلام وتشکر از این همه لطف . بزودی با امیل توضیحی برایتان خواهم فرستاد . موفق باشید .

شیما

وای چه جالب.اومدم ببينم دکتر کوچولو کيه باز به تو بر خوردم.چه اتفاق جالبی.