ای ای روزگار...

ای ای روزگار...
نمی دونم چرا اینقدر من مجبور میشم وبلاگ رو ول کنم و دوباره برگردم!
آخه فردا که دوشنبه باشه ما به خاطر این چند روز تعطیلی داریم می ریم شهرستانی که موطن(=محل به دنیا آمدن)اصلی مامان و بابامه و احتمالا پنج شنبه یا جمعه بر می گردیم.
اهکی!
اگه فکر کردین بهتون میگم کجاست کور خوندین.چه اشکالی داره،اینم باشه راز من تا وقتی که نمی دونم چی بشه و بهتون بگم.
واما بریم سر حرفای امروز من:
اول اینکه امروز باز زمین داشتیم و حال معلممون هم شکر خدا خیلی خوبه.سر کلاس اومد کلی کانیهای مختلف از میکا گرفته(با میکای شوکوپارس فرق داره ها!)تا هماتیت و ژیپس و از اون طرف کلسیت و هالیت و همینطور پیروکسن و آمفیبولها وکوارتز نشونمون داد.
این اسما رو نوشتم که بفهمین این زمین شناسی که من ازش بیست گرفتم چه درس سختیه!
با اجازه میترا:

yeyeyeye.gif
خوب این که شوخی بود چون بخش ترم اول اصلا از این حرفا توش نبود ولی ترم دوم که تازه امتحان نهایی هم داره نمی دونم چه جوری باید این اسما رو حفظ کنم.....
میگم یه جیزی من هر روز یک شنبه که میرم سر کلاس زمین و احساس شاگرد اولی بهم دست میده خیلی هندونه زیر بغل خودم میذارما.خودم هم خیلی خوشم نیومد پس واسه حسن ختام بهتره از کانون رفتنم بگم که بی نظیره!
خوب کانون زبان ایران که همتون میدونین موسسه آموزش زبانه.و ما هر ترم 3 تا غیبت بیشتر حق نداریم بکنیم در غیر این صورت می افتیم و تازه غیبت در کلاسای جبرانی هم دو جلسه حساب میشه.این ترم من دو تا غیبت کرده بودم و قرار بود با غیبتم به خاطر این مسافرته بشه سه تا.
منتها جمعه یه کلاس جبرانی داستیم از ساعت 4 تا 6 !
و من که چشمم به دختر عموم افتاده بود واصلا به فکر دنیا و مافیها نبودم چه رسه به کانون!
صبح جمعه کلی بازی کردیم و عصرش هم خوابیدیم و...
ساعت 5:30 مامانم از خواب بیدارم کرده و میگه:
نیلوفر تو کلاس زبان نداشتی؟؟؟!!!!!!!!
حالا اگه فیل(فیل منظورم آن جانور خشکی زی عظیم الجثه نیستا!!)(منظورم رد شدنه!!)(توضیحات تمام شد)(نقطه(.))(سر خط)
شدم چیکار کنم؟؟؟؟
راستی لطفا همتون در 21 و 22 بهمن اگه تونستین بیاین آنلاین در این نظرسنجی شرکت کنید.حالا چه موافق چه مخالف.

/ 11 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شيطان سفيد

مزخرفتر از اينم تا حالا نوشته بودي؟ حتما جوابمو بده.

مهدي

من حدس می زنم موطن شما کجاست و اين مر بوط می شه به يک پيامی که توی وبلاگ قبلی ام گذاشتی در ضمن اين شيطون به من هم سر زد و اظهار ارادت کرد (از همون نوع چرندياتی که واسهء تو نوشت ) ولی توی وبلاگ من یه آدرس دیگه رو نوشته بود به آدرسش اعتماد نکن به امید دیدار قربونت مهدی

داش امير

ممممم ! باید بگم که از تریپ نظز سنجی خوشم اومد .... من رفته بودم رای داده بودم ولی معتقدم همه باید یه لینک ثابت به این رفراندوم ملی بدیم ! دوم اینکه همه ی وبلاگت یه طرف ! این آهنگ وبلاگ هم یه طرف ! زاستی شما مال اونجاایی هستید که اولش ( ش ) داره .... نه ؟!؟!؟!

همزبان

سلام مجدد خانم دکتر . آمدم تا عید ( منظورم ۲۲ بهمن نیست ، اشتباه نشود ) سعید قربان را به شما تبریک بگویم . عید تان مبارک .

سرآشپز!:)

حکما دو در کردن کلاس نشانه اینست که این ترم را خواهید افتاد به طور کامل:)

mohammmad.ali

سلام نيلوفر عيد سعيد قربان را به شما و همه همدلان و همزبانان تبريک عرض می کنم و اميد وارم که اين عيد بزرگ بهانه برای شادی و فراموشی بديها و زشتيها با شد. کارگر افغان

شيطان سفيد

نذار اين سطل آشغال اينقدر پر بشه.هر شب بذارش دم در.بوش همه جا رو ور ميداره ها......

مامان و بابا و دخترشون

سلام.. مگه این ......(((( ممنون که به ما سر زدی مسافرت حتما بهتون خوش میگذره..اومدی بیا از مسافرت ماهم باخبر شو..))))...چه اشالی داشته بید!!!! که شما واسه ما اون جوری نظر داشته بیدید..!!!!

مامان و بابا و دخترشون

سلام.. مگه این ......(((( ممنون که به ما سر زدی مسافرت حتما بهتون خوش میگذره..اومدی بیا از مسافرت ماهم باخبر شو..))))...چه اشکالی داشته بید!!!! که شما واسه ما اون جوری نظر داشته بیدید..(((..نويسنده: niloofar چهارشنبه، 23 بهمن 1381، ساعت 11:44 خجالت نميكشي اينجوري تو وبلاگ مردم نظر ميدي. قوطي......! E-mail: وارد نشده است URL: niloofarrr.persianblog.ir ))))))))