اخبار

آخرین اخبار:

1-نویسنده این وبلاگ به بیماری کم حرفی مزمن و سوژه نداشتگی حاد همراه با سندرم مشق زیاد داشتگی مبتلا شده(سر پیری بهمون گفتن برین واسه هر جلسه آزمایشگاه 2 صفحه گزارش کار بنویسین!آخه این انصافه من با این همه سابقه علمی درخشان!!بعد از این همه سال بشینم مثل این بچه ها گزارش کار بنویسم؟اون هم در حالی که از اول عمرم تا حالا هر مشق یا گزارش کاری که تحویل دادم یا با تاخیر بوده!یا نصفه نیمه بوده!یا ماستمالیزاسیون همراه داشته!!)علاوه بر اون مشکوک به بیماری وقت کم داشتگی کاذب می باشد!(به علت خواب بیش از حد بودگی و اکانت نامحدود اینترنت داشتگی و پای کامپیوتر زیاد نشستگی و The Sims* بازی کردگی!) و به علت همه اینها با هم اپدیتش نمیاید!واسه همین اگه دیدن تا مدتی ازش خبری نیست بدونین تحت درمان با کاغذA4و مداد رنگی می باشد و به محض مشاهده تکالیفش توسط استاد معالج اوضاع به حالت عادی برگشته و بیمار مورد نظر عین آدم در وبلاگش خواهد نوشت!

2-آقایی مشهور به فلفل قرمز تند بدون رعایت حال این بیمار بیچاره!با هدیه دادن این قالب به این بیمار ویروس برآورده کردن آرزوهای فراموش شده را به جان این فرد معلوم الحال انداخته و از زمان گرفتن این قالب تا این لحظه همه اش انواع و اقسام طرح ها را روی این قالب پیاده کرده تا بلکه این ویروس برود پی کارش!اما موفق نشده!یکی از عواقب ابتلا به این ویروس هم تمایل فراوان به بلاگ رولینگ دار شدن می باشد!به همین علت در گام اول همه وبلاگهایی که یادم میومده رو لینک دادم!تا بعدا برم سراغ بلاگ رولینگ...و خوب بالطبع الان سیستم عوض شده چون این بلاگ رولینگ رو دارم فقط واسه راحتیه خودم میذارم که دیگه هی نخوام بیام اون وبلاگهایی که زیاد دوست دارم رفرش کنم و بقیه وبلاگ ها هم یادم بره!به همین علت لینکهام دیگه فقط به کسایی نیست که بهم لینک داده بودن,به تمام کساییه که دلم می خواد وبلاگشون رو بخونم و از اپدیت شدنش با خبر بشم!فقط لطفا اونهایی که لینک دادم چک کنید درست باشه!اونهایی هم که ندادم یاد آوری کنید دیگه..اگرچه خیلی سعی کردم کسی از قلم نیفته.

زیاده حاجتی نیست!

بیمار محترم منتظر نسخه های شما می باشد!

*تا حالا The Simsبازی نکردین؟؟خیلی بیش از حد جالبه...به ویژه The Sims Superstar که من تازه گرفتم!...البته انواع و اقسام ورژن های متفاوتش هست و هر کدوم یه جوری جالبه...به هر حال یه مدل عروسک بازی کامپیوتریه دیگه!من هم که قبلا گفته بودم هنوز بزرگ نشدم!هربار می شینم پای این بازی امکان نداره کمتر از دو ساعت بازی کنم...به تمامی افرادی که مثل من هنوز بزرگ نشدن!و البته بر خلاف من وقت دارن...یا مثل من در واقع کلی کار دارن ولی خوب به روی مبارکشون نمی آرن!توصیه می کنم امتحانش کنند!

/ 28 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
قزمولک (yek doost )

همزادی خانوم جون سلام از این که وبلاگمو افتتاح کردی کمال تشکر رو دارم و بابت اراجیفی که به خوردت دادم معذرت می خوام خوش باشی و همزاد !

felertishia

سلام نيلوفر خانم. کامنتتو توی وب لاگ دوست دلها ديدم. آخی چقدر وب لاگ نازی دارين. راستی شما سال چندم هستين و کجا می خونين؟ پزشکی, دندان يا دارو؟ اگه امکان داره برام ميل يا کامنت بذارين. مرسی.

nima

منم سيمز خيلی دوست دارم... سيمز د گلف و سيمز وکيشن هم توپه

pishimaloos

جالب نوشته بودی.... از لحن نوشتنت خوشم مياد X

Jimmy Norton

بود! بد اخلاق بود. حالا ديگه اصلا نيست که بخواد بداخلاقی کنه. ولی من، من دیگه برام اهمیت نداره. مرسی بابت کامنت.

joupy

سلام ........... خيلی وقت بود که ميخواستم بيام به وبلاگدکتر کوچوسری بزنم ولی سعادت نداشتيم ديگه ......... حالا که اومدم :)) .......... شنيدم قراره هم سفر بشيم اره؟ در ضمن قدم نو رسيده مبارک ( تولدتون رو ميگم ) فعلا سيييييييييييييی يوووووووووووو

سعيد

نيلوفر مهربون سلام .... دعا ميکنم تا بيماريت هر چه زودتر خوب شه و ترنمهای مهرت رو از اياممون دريغ نکنی ... و همچنين مشکل بلاگت هم زودتر بر طرف شه ..... ارادتمند

سكرتر

در مورد بلاگ رولينگ اگه سوال داري بپرس خب!

anOOsh

سلام من اتفاقی راهم به اينجا افتاد! نيلوفر جان بلاگ جالبی داری خوشم اومد آفرين