تولدت مبارک!

۱۸ سال پيش در چنين روزی يک عدد نی نی ساره پا به دنيا گذاشت....احتمالا هيچ کس در اون زمان از سر و صداهای اون نی نی پی به عظمتش نبرد...به هرحال الان ديگه مدتهاست بر همگان مشخص شده اتفاقی که اون روز افتاد يه تولد ساده نبود...اتفاقی بود که اصولا فقط يه بار ممکنه اتفاق بيفته....يه فرشته10.gif07.gif به دنيا اومده بود...

دوست داشتنی ترين فرشته روی زمين....همزادی عزيزم...بهترين من!

تولدت مبارک!

 

خيلی خيلی زياد دوستت دارم ساره ای من!!دلم برای ديدنت پر ميزنه!

بهترين آرزوها رو برات می کنم سايو جان...آرزو می کنم سال ديگه تولدت رو پيش هم جشن بگيريم...آرزو می کنم که سال ديگه اين موقع هيچ غصه ای توی زندگی دوست داشتنی ترين من نباشه....و آرزو می کنم هر رشته ای که دوست داری تهران قبول بشی!حالا که من همه آرزوهای تولدت رو کردم...

بيا شمع هات رو فوت کن!

happy birthday!

 

هر چی که تا حالا خوندين اصل مطلب بود!اين ها هم يه مقاديری چرت و پرت با سس اضافه که نمی خوام بمونه واسه پست بعدی!!

شیخ نیلوفر دکتر الدوله::

"جوانان!!همه جور درس را با هم بخوانید!!"

تفسیر:

ای بابا!مردیم بسکه همه اش زیست خوندیم....

البته خودم تا قبل از سفرمون به شمال و زمانی که تقریبا در و دیوار رو داشتم به شکل انواع و اقسام اساتیدمون همراه جزوه هاشون می دیدم متوجه وجود عارضه خفنگی به نام زیست شناس شدگی در خودم نبودم(شاید به علت علاقه کاذبی که به زیست شناسی در من ایجاد شده!!)

اما اونجا که هر طرفش یه تیکه از درس آناتومی گیاهی و جانورشناسی و چرخه های زندگی گیاهان(03.gif) و سیستماتیک(طبقه بندی) و....مشاهده میشد متوجه شدم دارم همه چی رو زیستکی می بینم و حالم اندکی به هم خورد!!!

تازه این در حالیه که زیست متنوع ترین شاخه علمه به نظرم....از دنیای باکتری و میکرب های کوچولو موچولو تا غول پیکرترین گیاهان و جانوران...از ملکولهای سازنده شون تا بررسی روابط بین جوامع عظیم موجودات زنده...به همه چی هم ربط داره!فیزیک و شیمی و ریاضی و زمین شناسی و امار و....از معدلات وحشتناک دیفرانسیل توی اکولوژی تا محاسبه های پیچیده اماری توی ژنتیک!به این همه تنوع...وقتی که تقریبا 7 ماه همه اش زیست بخونی تاثیرات مخرب فراوانی روت میذاره!اولیش همون عارضه زیست شناس شدگی!!

به هر حال من که عمرا (بسکه تنبلم!)تا وقتی که مجبور نباشم درسی رو نخواهم خوند!و فعلا هم که فقط(اون هم یک کم!هر از گاهی)مجبوریم زیست بخونیم...به همین علت اگه من رو در حال نوازش یه سوسک ببینید یا ببینین عاشقانه به لکه های روی درخت(گلسنگ) زل زدم یا دارم سوزن توی بدن ملخ فرو می کنم نباید تعجب کنید!!!ان شاا...4-5 ماه دیگه از شر زیست راحت میشم و این عوارض بهبود پیدا می کنه!اگرچه بعدش که میرم پزشکی فاجعه بدتری اتفاق می افته...اون موقع هرکی رو ببینم احتمالا اول از همه فکرم میره رو ویژگی های اناتومیکیش و بیماری هاش....خدا به خیر کنه!!خلاصه به همه شما جوانان نصیحت می کنم که تک بعدی عمل نکنید...همه چی با هم بخونید که این بلاها به سرتون نیاد!

پیوست:

ما یک شنبه رفتیم دیدار خاتمی...در واقع یه جورایی خودمون رو انداختیم!!!کلی هم عکس گرفتیم با خاتمی...مشکلش فقط اینه که هیچ کدومش با دوربین خودمون نبود!!!!امیدوارم بتونم پیداشون کنم....به هر حال نکته جالب اینجا بود که از اول سخنرانی خاتمی یه فکر شیطانی به ذهن من رسیده بود اون هم این بود که وسط سخنرانیش باهاش بای بای کنم و خنده اش بندازم!!!!و هر از کاهی به خاطر این فکر لبخند خبیثانه ای میزدم...به خاطر رنگ مقنعه ای هم که پوشیده بودم(آبی آسمونی!) و ردیف های جلو هم نشسته بودم تقریبا 3-4 بار توجهش وسط حرفهاش به من جلب شد!در حالی که من و دوستم داشتیم راجع به اینکه من بای بای کنم یا نه بحث می کردیم...به هر حال از دیدن قیافه ما یک کمی خنده اش گرفته بود وو نمی تونم حدس بزنم ایا فهمیده بود می خوایم چیکار کنیم یا نه!!به هر حال به علت این شیطونی ها و این که کلا من ریزه میزه به نظر میام و رنگ مانتو و مقنعه ام که مثل بچه مدرسه ای ها شده بودم در هویتم شک کرده بود فکر کنم!!و احتمالا کلی فضولیش جلب شده بود که این کیه اینجا!!خلاصه وقتی رفتیم بالا باهاش عکس بگیریم برگشت به من گفت:"تو هم المپیادی هستی؟؟!!!!"می خواستم بگم تو نه,شما09.gifدر مجموع خیلی ذوقناک بود...خوش گذشت!!!  

/ 29 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
arezoo

اخی!! عجب بدجنسه اين فرشتهه من ازش پرسيده بودم بهم نگفت!!! بعدنی هم نمی دونم تو رو اما من که والا پزشکی دارم می خونم اصلا هم اونجوری که تو فکر می کنی نشدم!!! بعدنی هم اخييييی خوش گذشت ديدی خاتمی رو؟! گرچه ديگه اندازه قبلاها دوستش ندارم اما الانه که تو اينطوری گفتی دوباره خوشم امد ازش يه گوگولی!!

arash

سلام . چه جالب تولد اين دوستت با تولد من يه روزه ! در ضمن اميدوارم از دست اين بيماريها و مغضلاتی که در اثر خواندن زيست بهشون گرفتار شدی نجات پيدا کنی .

amir ata

سلام نيلوفر جان. خوبی؟ کجايی ؟ چرا ازت خبری ندارم.

ستاره سهيل

سلام...خوش به حالت کاش منم دوست داشتی آخه من خيلی زشتم

كوه يخ

نيلوفر جون خوب شد يادم انداختی تولد ساره ای را:) بعدشم منکه شک دارم حتی يک جلسه بتونم اين مدل درسها را بخونم :) در ضمن چرا نگفتی بهش؟:) منکه البته از اين کلمه شما خوشم نمياد ولی خوب که چی که ادم بزرگها فرک ميکنند چون بزرگن بزرگن؟:))))) (فهميدی چی گفتم؟:)))

آني

سللللللللللللام.....تولد همزادی جئنتو همون خونه خودش تبريک گفتم اينجا ديگه نميگم(اينم يه جور تبريک بود نه؟)....چاکر زيست خون خودمون هم هستيم.بيا پيش خودم که منم زيستی شدم بد رقم...راستييييييی....خانوم خانوما .من کسی نيستم که داری سعی ميکنی مث من بشی....همون خودت باش تا من مث تو بشم....خوش باش.

sareh

همزادی اين adamizad که وبلاگ هم نداره عجب موجودی بوده!خودش دوزاريش نيفتاده که تو دانشجو نيستی اون وقت اومده به بقيه گير داده که چرا نفهميدن تولد منه نه تولد تو!بابا IQ .خوبه آدم اول ايراد خودشو بگيره بعد مال بقيه رو!مگه نه همزادی نفس من؟!

هومن

تولد همزادت مبارک ضمنا اميدوارم به جمع دکتر بعد از اين ها بپيوندی!

babakjordan

خب منم به همزادت تبريک ميگم. ببين منم تو درس خودن تو زمان دانشجويی حقظيجاتم خوب بود برو بچ درو من بودن تو امتحان. اما تو درسای بيخود فيزيکو رياضی من درو بر برو بچ بودم. خاتمی هم ديدن داره رفتی باهاش عکس انداختی.

sadafi

سلامممممممممممممممممم يعنی الان که بابايی رفته بايد منو تهنا بذارييييييييييييييييييييی