عشق من و تو!

خیلی سخت نیست پیدا کردن هویت نویسنده یک وبلاگ، ولی کمتر کسی اینجا من رو می‌شناسه. بیشتر خواننده‌ها هم راه گم کرده جست و جو‌های گوگلی هستند که دنبال هزار و یک سودا سر از اینجا در آوردند.

ولی یک نفر هست، شاید هم بیشتر از یک نفر. که توی پر.شین بلاگ کار می‌کنه. که من بهش با هویت واقعی ایمیل زدم و توی ایمیل برای وبلاگم باهاش چونه زدم، و فکر کنم از محتوای اون ایمیل فهمیده چقدر اینجا رو دوست دارم! یعنی به اینجا سر می‌زنه هنوز؟

خود نقد نوشت: اینقدر fall in love شدم با این وبلاگ ده ساله، به خصوص بعد از اینکه از مرگ نجاتش دادم، که یک در میون پستهام در مورد عشقم به اینجاست. دوستت دارم عزیزمقلب

چقدر دنیای وبلاگ‌نویسی الان با اون موقع‌ها فرق داره. اون وقتها انگار امید خیلی بیشتر بود...خیلی. این جناب امید که قراره ما باهاش زندگی کنیم کجا گذاشته رفته؟

/ 2 نظر / 7 بازدید
ساره

هـــــــــــــــــــی روزگار! خوشحالم که اون روزا رو تجربه کردیم لااقل...

نیما

اون روزها تنها راه ابراز وجود، توی وبلاگ بود. فیس بوک نبود، توییتر نبود، گودر نبود و خلاصه هزار راه دیگه نبود. نسل ما داشت جایی یک جامعه مجازی می ساخت که توش بزرگترا زیاد نبودن و ما خودمون سازنده این دنیا بودیم. خودن و نوشتن به خاطر وبلاگ ها رواج پیدا کرده بود. البته اون روزها دوره اصلاحات هم بود.