آدم بميره ولی ضايع نشه

راست گفتن که:آدم بميره و ضايع نشه!
ديروز يه آدم شيطونک که از نميدونم کجا آدرس وبلاگ منو پيدا کرده بود واسم پيام گذاشته بود که حرفای شما شبيه حرفای وبلاگ قاب شيشه ايه،منم رفتم و يه نگای سرسری به شعری که اونجا نوشته شده بود انداختم وديدم خيلی خوشم نيومد،يه پیام گذاشتم که يکی اومده به من گفته حرفام شبيه حرفای شماست،من که شباهتی نمی بينم نظر شما چيه؟؟
بعد که disconnectکردم ونشستم تا در حالتofflineبدون حرص خوردن ازهدر رفتن اينترنتم،برم يکی يکی وبلاگايی رو که downloadکرده بودم بخونم،خوندم و خوندم تا رسيدم به وبلاگ اين اقای "داش امير"،در اين لحظه يه نگاهی به ساعت کردم و ديدم 2ساعت و نيمه که دارم وبلاگ می خونم،يه کمی شگفت زده شده بودم که ديدم مشابهت که چه عرض کنم،بعضی از جملات من عينا تو وبلاگ اين بنده خدا موجوده(شايدم جمله های اون تو وبلاگ منه!(تو اين دنيا هيچی بعيد نيست!)(بالاخره پرانتز بسته!))!و يه کمی شگفت زده تر شدم!!!!
خلاصه ديدم با اين پيامی که گذاشتم،اگه ايشون بياد وبلاگ منو نگا کنه 99%فکر می کنه من رفتم از روی وبلاگش نوشتم(اخه تاريخ نوشته های من بعد از مال اونه)،حيف که وکيل نيستم وگرنه از خودم يه دفاعی می کردم که اشک همتون در بياد(چه ربطی داشت؟)...
به هر حال رسما!!اعلام می کنم تا همين ديروز اصلا وبلاگ اين آقارو نديده بودم و خلاصه من بی تقصيرم!
پيوست مربوط!:
*يه جا اومديم واسه دل خودمون مطلب بنوِيسيم اونم شبيه حرفای مردم در مياد!!
**همون طور که گفتم من واسه دل خودم می نويسم حالا اگه شبيه حرفای بقیه است،به من چه؟؟(مشکل بقیه است!!)
پيوست نا مربوط!:
***مرده شور هر چی جغرافيه ببرن.اين همه خونديم تو مناطق کوهستانی برف و بارون زياد مياد،حالا تو اصفهان و يزد و کرمان که وسط کويرن برف مياد،ولی تو اين شيراز که مثلا کوهستانيه،اون يه ذره ای هم که مياد آب ميشه ميره تو زمين،حالا می بينيد اگه تا آخر زمستون برف اومدو ماتعطيل شديم که هيچی،در غير اين صورت من خودم يه روز به اعتراض نميرم مدرسه،شايدم تو مدرسه يه نماز برف!!بخونيم خدا رو چه ديدی!
3.gifundefined

/ 1 نظر / 5 بازدید
داش امير

اولا سلام ! دوما هيچ دليلی نداشت که شروع کنی به توضيح که تو از روی من کپ زدی يا نه ! من همچين ادعايی کردم ... ؟!؟! سوما که به نظر من يکی از مهمترين خصوصيات وبلاگ نويسی اينه که شايد يه مطلب بارها تکرار بشه ... دليلی نداره که تو توضيحی بدی برای اين که يادداشتات شبيه من بوده ... اتفاقا من خيلی خوشحالم که يکی هستش که خيلی شبيه به من فکر می کنه و می نويسه .... خوشحال ميشم اگه بيشتر بهم سر بزنی ... موفق باشی و مويد ...