نه....زندگی اونقدرها هم وحشتناک نیست...فعلا که دارم باهاش حال می کنم!!مهم اینه که با چه عینکی نگاهش کنی...همه جا میشه خوش گذروند!!

حتی توی وبلاگی که هزار نفر که تو دلت نمی خواسته از نمی دونم کجا آدرسش رو داشته باشن و بخوننش و همه اش بخوای خودسانسوری کنی...با فراموش کردن اونها میتونی هرچی خواستی بنویسی...به همین سادگی!به همین راحتی!

حتی توی جاهایی که سابقا ازشون خوشت نمیومد(الان نظرت تغییر کرده!)با داشتن یه دوست میشه خوش گذروند...فقط با یکی!

حتی موقع خوندن یه کتاب در مورد زیست گیاهی با یادگاری نوشتن روی در و دیوارش میشه کیف کرد و حتی خندید!!...می بینین هزینه خوش گذروندن چقدر کمه؟؟

حتی وقتی کلی آدم فقط و فقط وقتشون رو گذاشتن که حال تو رو بگیرن و حتی اگه بگیرن!میشه با فکر کردن به جالبیت نقشه هاشون و اینکه انصافا چقدر آدهای باحالی بودن در نوع خودشون! کلی خندید و حتی از زحمت هاشون قدردانی به عمل آورد!!

و از همه این ها مهم تر...با فکرکردن به این که هرچند خیلی کم...اما احتمالش هست که 2-3 روز آینده رو پیش یه نفر 10.gifباشی میتونی بری و به جای انتونی رابینز کلاس چگونه شاد باشیم بذاری!!(هرچی خواستیم بریم زیست درس بدیم که کسی تحویلمون نگرفت که!این هم از عواقب ول کردن شهریه که همه توش می شناختنت و کلی تحویلت می گرفتن15.gifو نقل مکان به این دارقوزآباد در یه سال هیجان دار!)

**همینی که هست!این وبلاگ من هم بعد از بهار سبز و زیبا و پرگل نوبت پاییزش رسیده!و قصد نداره نشریه زرد بودن رو بیخیال بشه...دلش می خواد!

 

/ 17 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
MOO

راستی تو الان تشريفت رو بردی پيش همزاد جونت؟ خوب والا اگه منم جای تو واسه خودم تو المپاديا ميچرخيدم نه تنها با زندگی بلکه با سختيهاش هم حال ميکردم

shervan

زندگی چقدر زيباس!!!....وبلاگ به اين باحالی...در ضمن قبلآ هم گفتم اگه نشريه زرد اينه پس من خواننده ی اين جور نشريه ها هستم و دوسشون دارم....اميد وارم هميشه شاد باشی و بهت خوش بگذره

ساره

باورم بشه که امروز می بينمت؟!

Dr.A.S... Leo

از پرنس چارلز و سفرش به ايران نوشتم! سر بزن!

مهر تو

چقدر حرفاتو دوست دارم خيلی بی رياست...

Jimmy Norton

آخخخخخخخخخخخخخخر! نرفتی هنوز؟!‌ :) نفس ساره! همون که ساره گفت! مفهومه؟! لذت ببر از زندگی :)

shirin

زندگی به کامت شيرين ... خيالت هميشه راحت

دایی

همين که از زندگی لذت ميبری کافيه! بذار هر کی هر چی ميخواد بگه يا هر چی ميخواد فکر کنه...

Dr.A.S... Leo

آپديت کردم! باز جور صدا و سيما رو کشيدم و طبق معمول اين چند روزه: قسمت نهم راپورتهای سفر به بم! سر بزن!

omid

سلام خانم دکتر کل وبلاگتون رو خوندم !!!وبلاگتونم اصلا زرد نيست موفق باشيد