روش های برخورد با يک هکر(افشاگری در مورد المپياد کامپيوتريها!)

امروز برنامه عملی و دقيق می خوام بهتون بدم برای برخورد با يه  هکر!!14.gif

مواد لازم برای سس!!(بايد هک بشيد اولش ديگه!!)

۱-ID به مقدار دلخواه

۲-يک کامپيوتر که همه به آن دسترسی داشته باشند(در يک  مکان آزاد و عمومی!)

کامپيوترهای دانشگاه چون ارزان هم هستند بهتره!!اگه يه جايی باشيد که  پاتوق يه سری آدم کامپيوتری(دانشجوی کامپيوتر مثلا!)باشه عاليه!اگه مثل من شانس داشته باشيد يه جايی که يه مشت المپياد کامپيوتری توش تلپ هستند نصيبتون ميشه!

۳-يه بار sign in!!

خوب همه اينا رو مخلوط کرده هم ميزنيد! حالا بسته به نوع هکر و سخت بودن پاسوردتون می تونين يک هفته تا يک ماه صبر کنيد!

وقتی که علايم زير رو ديدين:

۱-افلاين نداريد!

۲- يه سری اسم های جديد تو ليستتون می بينيد!

۳-و مواردی مثل اينها

خودتون رو هک شده تصور کنيد!!

حالا

مواد لازم برای خود سالاد!(يعنی برخورد با آقا يا خانوم هکر محترم!!)

۱-يه عالمه روحيه(ترس نداره  که بابا!!نمی خورتتون نترسيد!در ۹۰٪موارد هکرها اينقدر رحم دارند که cpu تون رو نسوزونن!بقيه خساراتی هم که يه هکر به بار مياره قابل جبرانه!

۲-يه عالمه رو...در حد سنگ پای قزوين!به هيچ وجه کم نياريد!از موضع قدرت صحبت کنيد و اعتماد به نفس داشته باشيد!

۳-يک مقاديری کله خری!!برای اينکه به فکر کارای نسبتا عاقلانه ای مثل عوض کردن پسورد(بالاخره که دوباره پيداش می کنه اون هکر!)

و کارای عاقلانه ای مثل عوض کردن ID (آئوووووو!!ميدونين چقدر سخته آدم بخواد به همه دوست و آشناهاش خبر بده ايميلش عوض شده!)

و  کارهای عاقلانه تری مثل کمک خواستن از بر و بچ تا حال طرف رو بگيرن!(اونم متقابلا از شما انتقام می گيره آخرش!!چی خيال کردين!)نيفتين!!

حالا به طور تصادفی در ساعت های مختلف شبانه روز انلاين بشيد!يا هکرتون اسم خودش رو به ليست شما اصافه کرده،يا اينکه وقتی ديد شما انلاين هستيد پيام ميده!

در اين زمان ،خيلی خوب باهاش سلام و احوالپرسی کنيد!!

اسمش رو بپرسين!۹۹٪احتمال داره که آشنا در بياد!ممکنه بشنويد ايشون مدال طلای المپياد کامپيوتر امساله26.gif(در اين مورد خاص البته!شايد دوست پسرخاله تون در بياد که کامپيوتر میخونه!در هر مورد متفاوته!)!!!به هيچ وجه نترسيد!!!آرامش خودتون رو حفظ کنيد!

بعد ازش بخوايد افلاين هاتون رو براتون بگه!!از حقوق بشر براش صحبت کنيد و اينکه درست که افلاين هام رو ميخونی!حداقل بذار خودمم بخونم ديگه...

بعد از قضای روزگار همون روز دوستتون که از ماجرای هم شدن شما تلفنی خبردار شده،اما نميدون شما افلاين هاتون رو نميبينيد براتون اف گذاشته و ۳-۴ تا تيکه آبدار به اون بدبخت هکر انداخته!04.gif

هکر بيچاره!به روی خودش نمياره و يه مشت چرت و پرت تحويلتون ميده به جای افلاين هايی که شما ميدونيد چی بوده!

باز هم اهميت نديد!هميشه موقعی که هکره مياد شما هم سعی کنيد باشيد و  ازش بخوايد افلاين هاتون رو بگه...ميل هاتون رو جواب بده! واين کارها!

هکر بدبخت تا حالا با همچين موجودی برخورد نکرده و نميدونه چيکار بايد بکنه!!بنا بر اين در کمال مظلوميت تمامی دستورات شما رو انجام ميده!!

چند روز بعد:

هر وقتی که ميايد هکره نيست که جوابتون رو بده...افلاين هاتون رو دوباره مثل قديما می بينيد!اهمه چيز مثل اولشه!!شما که افلاين از يکی ديگه شنيدن و ميل هاتون رو توسط يکی ديگه حواب دادن بهتون چسبيده نگران هکر عزيز ميشيد!همه جا رو دنبالش می گرديد!سر به کوه و بيابون ميذاريد و آخرش می فهميد که بيچار هکره نه تنها شما و ID شما رو بيخيال شده....بلکه از ترس شما  IDخودش رو هم عوض کرده تا پيداش نکنيد!!آخی!!احساس همدردی و دلسوزی خواهيد داشت!ولی خوب...حقش بود!کسی که همه دنيا رو ول کنه بياد يکی مثل من رو هک کنه همين بلا به سرش مياد ديگه!!

**خطاب به ۳-۴ نفر!

هر گردی که گردو نيست!هر المپياد کامپيوتری هم اونی که شما فکر می کنيد نيست!من قرار بود يه افشاگری بکنم....در مورد جزئياتش که نگفته بودم!!

**خطاب به همه!

يکی دو نفر پيام دادن که نفهميدمن چی شده و بايد فکر کنن بعد ميان پيام ميدن...

20.gifمگه اينقده پيچيده است؟!من چند وقت پيش هک شدم(يکی پاسوردم رو پيدا کرد که از قضا طلای المپياد کامپيوتر امسال بود!)بعد از مدتی سر و کله زدن با هم به جای اينکه روی من کم بشه و IDخودم رو عوض کنم هکره اين کار رو کرد و ديگه پيداش نشد که نشد!!اين هايی هم که نوشتم برای اينکه پسينيان(بر وزن پيشينيان!)عبرت بگيرن و اولا:

اگه هک شدن برای چند روز مثل من بالا خونه رو اجاره بدن!

و ثانيا:

اگه خواستن يکی رو هک کنن آدم از مخ آزادی مثل من رو پيدا نکنن!

اميدوارم حالا ديگه متوجه شده باشين25.gif

/ 33 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
nima

(ادامه)اما باید بگم که نکته چیز دیگه‌ایه... ببینید اولاً که محبت و دوستی به این نیست که شما خونه‌ی اونا برين يا نه و گر نه داداش همزادتون هم ايشون رو زياد نديده بودن... اما ا.ن چيزی که هست اينه که ساره خانوم بايد در نگارششون دقت عمل بيشتر به خرج بدن آدمهای معروف و يا بزرگ کلاً اين مسئوليت رو به دوش دارن... قضيه‌ي همون بخشش لازم نيست اعدامش کنيد ميشه...ايشون هم به همين شکل... البته اون نظری که دادم حرف اصلی من نبود من يه چيزای ديگه ای هم در مورد همين مسئله به ايشون می‌خواستم بگم که بنا به چهار دليل اين کار رو نکردم. ۱- وبلاگ محل عموميه و هر کسی چه آشنا و چه ناآشنا ممکن بود نظر من رو بخونه...۲- داداش ساره‌خانوم به قدر کافی نسبت به من سوءظن دارن و می‌ترسيدم با اون نظر خيال کنن من دادرم سنگ خودم رو به سينه می‌زنم همونتور که سر ماجرای پارک ملت هم بی اينکه از علت حضور من آگاه باشن افکاری کرده بودن که من واقعاً اندر کف آن موندم که اين فکرا رو از کجا آرودن... (ادامه در زير)

nima

(ادامه)اولاً که خدا رو شکر که من جزو نفر ۴۸ شدم و به گروه رباتهای فوتباليست منتقل شدم و گرنه توی اون باشگاه (پژوهشگران جوان) همه هکر بودن الا من و اونوقت شايد هکر من مثل مال شما اينقدر با فرهنگ نبود... البته هکر وبلاگ من که خيلی باحاله و جديداً از دوستای خوبم شده... دوماً که برای سوزوندن CPUنیاز به اطلاعات جامعی هست که معمولاريال هکرهای ایرانی کمتر دارن مگر اینکه از ویروس‌های آماده استفاده کنن... سوم اینکه (البته این رو جدی نگیرین چون اگه شما هم مثل ساره خانوم باشین شاید تصمیم به کتک زدن من رو بگیرین (ای بابا چرا ناراحت می‌شین گفتم که شوخیه)) پسینیان بر وزن پیشینیان نیست (این رو می‌تونید از در همزادتون بپرسین) بلکه متضاد اونه...در ضمن باور کنید هم خودتون و هم خاننده‌ی محترم خیلی راحتتره اگه به واژه‌ی <پسینیان> از ترکیب <نفرات بعدی> استفاده می‌کردین... و اما مطلب آخر که مهمترین آنهاست... در مورد جوابیه‌ی شما در وبلاگ همزادتون... باید بگم حق کاملا با شماست... (ادامه در زير)

nima

نيلوفر خانوم اول سلام... چند تا مطلب بايد بيان کنم... فکر می‌کنم اين نظر من هم بشه مثل اون نظرايی که قديما توی وبلاگ همزادتون و يا فرشاد و خانومی می‌ذاشتم... يادش بخير... (ادامه در زير)

علي رضا

سلام.من که خدا رو شکر هنوز حک نشدم آخه برنامه ضد حک دارم(خنده).موفق باشيد.

كوه يخ

دلم بدجور واسه هکره سوخت..گناه داره بچه مردم آخه:))))

نيلوفر دکتر کوچولو

آقای استاد جان چرا این قدر خودتون و بقیه رو اذیت می کنید...به هوش سرشار من وبقيه خانوم ها حسوديتون ميشه جرات داشته باشيد و رسما اعتراف کنيد ديگه!! در مورد روتيفر ها هم شانس آوردين که جز بي مهرگان هستند و حال من رو چندين و چند بار گرفتن!وگرنه يه بيانيه ای در حمايت از اين تنها موجودات خوشبخت جهان صادر می کردم که کيف کنيد! بعد هم انيشتن داره به IQشاگرد شما غبطه ميخوره...اين ديگه مشکل شماست که احساساتتون من رو مشابه کرگدن می بينن(تو اون کلاس ميشد خيلی ها رو مشابه کرگدن ديد ولی من که کوچک ترين شاگرد کلاس بودم!!شما يه بار بياين مطب من حواس ۵ گانه تون رو معاينه کنم) (سرخط!)آقای دی دوسی لطف کرديد تشريف آوردين!منزل خودتونه...فقط من الان بدجوری احساس می کنم دلم می خواد با زيتون درد دل کنم!! به قالب اين پيام ها هم دستم نمی رسه که درستش کنم!

مهران

سلام. لحن نوشته هات شوخ و شنگی شيرازی ها رو داره ( البته اون قديماشون که اصيل بودن۹

MOO

سلام.....چی شده به سلا متی هک شدی؟؟؟؟اما راه هات کلی جالب بود به تازه کار ها ميگم که حواسشون جمع باشه.......اما عجب.........خوش باشی و خرم

ommid

سلام آرزوی موفقيت برات دارم.......

shervan

سلام...صدات مياد.. پی امت هم مياد...من به زودی آپديت ميکنم!!!! و در انجا از شما تقدير خواهم کرد..( جو چهره های ماندگار منو گرفته)..در ضمن اين نيما چی ميگه؟؟!!!...زياد چدی نگير..گير داده به پسينيان و بعديان و اين چيزا...يکی نيست بگه بچه بشين درستو بخون..اينجا هممون سر کاريم..اينا همش يه بازيه..مثل موقعی که بچه بوديم و با هم بازيامون ..چه دختر چه پسر بازی می کرديم..اينم بازيه..منتها از نوع با کلاسش..از نوع ۲۰ سالگی...تو اين مملکت اگه کسی نياد و بازی نکنه می گن يه چيزش ميشه..بی خيال چی دارم ميگم...اين حرفا به ورژن بعضی ها نمی خوره!! البته شما رو نمی گم...قربونتون