من برگشتم

1-سلاااااااااااااااام....سلام د.ستای گل خودم!!دلم براتون حیلی تنگ شده بود...راستی بی معرفتا پیام که کم دادین،روز پزشک رو هم که تبریک نگفتین؛استقبالم هم که نیومدین...خوبه قهر کنم اصلا ننویسم از این به بعد؟؟ولی خوب چون خراب رفیقم و وبلاگ باز او از این حرفا!!می بخشمتون!تکرار نشه ها!
2-همزاد جونی گل خودم از تمام اون چیزایی که گفتم مبری می باشد و با معرفت ترین وبلاگ نویس شناخته می شود!!اونقدر تو این دو ماه من بهش زحمت دادم و سرش رو خوردم که حد نداره...و هرکاری کنم نمیتونم بهش بگم چقدر تو این دو ماه به من روحیه داده !!!وگرنه با اون جو مسخره اونجا الان یه دونه خل ملنگ داشت واستون چیز می نوشت!!
3-اگه تا الان شک داشتم؛الان مطمئنم که اکثر موجوداتی که از جنس مذکر هستند"و خیال می کنن چیزی از زن ها بیشتر دارن " تنها برتریشون بر خانوم ها همون زور بازوئه؛حیف که فقط به درد حمالی بیشتر میخوره!!الان مطمئنم.تازه من المپیادی ها و مدال جهانی هاش رو دیدم این بودن!!وای به اونایی که تو کوچه خیابون ولو شدن!!
4-زیتون خانوم آخه تو دیگه چرا؟؟از من میشنوی با اینا نگرد!!به خصوص که حتی در اصول اولیه شمارش مشکل دارن!!ما Ladies First نخواستیم!(البته به هر حال شخصیت طرف رو نشون میده)نکته اینجاست که آخر عاقبت همشون به طرز واضحی ZZBB بودنه!!آی کیف می کنم چند سال دیگه ببینمشون!!
یه چیز دیگه!!زیتون خانوم!!ای که ما رو به لقب خانوم کلاغه مفتخر کردی و ضایعمون هم ساختی!!آخرش یه لینک به من ندادی ها!!
5-من مثلا دو ماه رفتم مستقل زندگی کردم!!رسما به این نتیجه رسیدم که باید یک کم احساس بزرگی بهم دست بده ولی به طور غیر رسمی هیچ خبری نیست!!آخرش ما نفهمیدیم این آدم بزرگ بودن چه جوریه!
6-من در طول این دوره دوماهه،مهارت هایی کسب کردم که واقعا به از دست دادن یه تابستون می ارزید!!اولیش هم یه قل دو قل!!
7-برنز هم مداله!!اگرچه ده روز دیگه باید این رو می گفتم اما خواستم پیشاپیش بگم کسی به من امیدوار نشه!
8-فعلا بستونه!!ویزیتم هم گرون شده ها!!کم پیام بدین کم مینویسم!
9-تا بعد...

/ 13 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زیست شناس

سلام. می بينم که زود دست به کار شدی.منتظرم.خانم کلاغه

Red Hot Pepper

من که بهت سر می زدم ديگه چرا به من گير ميدی....تازه ببخشيدا ولی حرف بيخود نزن خودت هم ميدونی که انگشت کوچيکه مانی هم نشدی!!!!! ;)

داداشی

واااااااااا! اين چه وضعشه. چرا تو و اون همزادت گير دادين به مای بينوا! همينه ديگه اينم از فک و فاميل ما :) به هر صورت خوش اومدی اما الهی زود برگردی!!

زهرا

سلام...بلاخره ما نمرديم و همزاد اين ساره خانوم رو هم ديديم.....مطلبت که همش خصوصی بود ...ما غريبه ها هيچی ازش سر در نمياريم....بازم ميام حتما...موفق باشی.

ساره

عجب گيری گرديم همزاد جونی ... بيا يکی از اون عملياتای انتحاريمونو انجام بديم که قدرمونو بدونن ... چه معنی داره نيان استقبالت ... خودم جای همشون ميام ... قربونتم ميرم ...

هدي1

برگشتن بخير خانومی !

آزاده خانم

سلام چه خوشگل می نويسی خوشحال می شم به منم سر بزنی

yek doost

اااااااااااااااا پس نوشته قبليم کو ؟ بابا من شونصد خط مطلب نوشتم اينجا ! ايراد نداره دوباره می نويسم . همزاد خانوم جون سلام خوبی ؟ خوشی ؟ سلامتی ؟ اولا که بله درسته برنز هم برای خودش مداليه اما کی گفته قراره شما برنز بگيری ؟ دوم اينکه سحر سلام ميرسونه و پيشاپيش هم تبريک ميگه هم تبريکتونو می پذيره !!!!!!! طلای اول المپياد ادبی رو گرفته ! در ضمن راحله و بر و بچ بی صبرانه منتظر شما هستن ! و از همه مهمتر اينکه اگه منو قابل بدونيد و اجازه بديد ۲۰ام مي بينمتون ! بايد بگم تو اين مدت که نبودی هر روز پيگيری ميکردم که اوضاعت روبراه هست يا نه ؟ در مورد پسرها هم تا حدودی حق با شماست ولی کاملا اينطور نيست و آدما با هم کلی فرق دارن خلاصه اينکه این حرفا رو بیخیل به خونه خوش اومدی همزاد جون فمینیست عزیز ! خوش باشی .

hashem

بابا دندت نرم کونت گرم اگه از اون لاشگاه در اومدی بيا خونه ی ما تا همچی مریضت کونیم که ارار کنی (راستی بهت بگیم ما هم پارسال عمرمونو تو اون خرابمونده حدريديم به آقای اباذی نيا و برازجونی و اون مرد عينکی سلام برسون يه تذکر هم داريم وقتی ميری تو اون توالت پيسش درو حتما ببند وگرنه از طبقه ی بالا بد جور می پانت )(من فیزیکی بودم اگه بچه هامونو ديدی از طرف من ببوسشون ارمان و مانی و... رو ميگم)