مبارک مبارک!!

-مبارک مبارک!!عید شما مبارک!!
صد سال به این سالها
2-(البته نه واسه من!!).
چرا نه واسه من؟؟؟واسه اینکه ماشاا... هزار ماشاا...هرچی اتفاق بد و ناگواره می خواد سر عیدی بخوره تو سر خانواده و اقوام ما!!!
اول از همه،عموی عزیزم بود که می خوام همتون واسش دعا کنید.اوایل امسال(81)متوجه شدن که سرطان روده گرفته وعمل جراحی و 6 ما شیمی درمانی و رادیو تراپی و....هر بلایی که خواستن سرش آوردن و قرار بود خوب شده باشه.اما این آخریا خیلی رنگش زرد شده بود وبدجوری ضعیف شده بود و معلوم شد که هموگلوبین خون که باید رو 13باشه،اومده بوده رو 6 به خاطر چی؟؟رادیو تراپی مغز استخوان رو از کار انداخته وحالا دکترش میگه که:آره مورد ایشون خیلی وخیم نبود و احتیاجی به رادیوتراپی نبوده!!!یکی بزنم تو سرش!!خلاصه الان عموم بیمارستانه ودارن کیسه کیسه خون بهش تزریق می کنن تا بلکه چی بشه دوباره مغز استخوان فعال بشه و خونسازی کنه.بازم می خوام همتون واسش دعا کنید.دومین بلای عزیز خرابی کامپیوتر بود که من از غم دوری شما و وبلاگم و باباجونم و همه دوستان داشتم جان به جان آفرین میدادم!سومیش هم فوت شوهر خواهر زن داییم بود که رفته بود تهران دخترش رو که همراه شوهرش داشت میرفت آمریکا بدرقه کنه که صبح عاشورا تو خیابون تصادف کرده بود و...و ما مامان بزرگم رو آورده بودیم شیراز پیش خودمون که عید اینجا باشه ولی به خاطر این اتفاقات با وجود اینکه هنوز جرات نکردیم بهش بگیم قراره فردا صبح بریم به همون زادگاهم برای مراسم و..نمیدونم کدوم دل شیر داری قراره به مامان بزرگم بگه.
3-همه برنامه هایی که واسه عید ریخته بودیم به هم ریخت!!قرار بود خاله ام اینا بیان اینجا با هم بریم یاسوج(نمیدونین چه آب و هوایی داره!)ولی حالا مجبوریم عید رو در زادگاهمون که در کویری ترین نقطه ایرانه اونم در حال عزاداری سپری کنیم!خداییش قرار نبوده این عید به ما خوش بگذره.
4-بدتر از همه!!!من تازه شما رو پیدا کرده بودم دوباره مجبورم ولتون کنم.برای بابام هم که دلم داره پرپر میزنه بعد از سه هفته یه بار دیدمش دوباره باید خداحافظی کنم.خدا یه صبر عظیمی اول به من و بعد به شما ؛) عطا کنه!
5-با وجودی که این عید واسه من خیلی دلچسب نخواهد بود،امیدوارم برای همه شما دوستای عزیزم چه ایرانی و چه فارسی زبان،چه داخل کشور و چه خارج کشور یه عید به یاد موندنی باشه و خلاصه به همه کسایی که این مراسم دوست داشتنی باستانی براشون عزیزه خوش بگذره!
6-دلم براتون تنگ میشه!!


B34.jpg

/ 10 نظر / 20 بازدید
خاطره

سلام خانوم دکتر بعد از این.وقتی پیدات کردم اونقدر از نوشته هات خوشم اومد که همشونو خوندم.اول تسلیت.بدشم سال نو میارک.موفق باشی.

mohammad.ali

سلام عيد نوروز را به شما و خانواده محترم تا ن تبريک عرض می کنم و سالی خوشی را برای شما ارزو مندم کارگر افغان

مهدي

غم آخرت باشه ما رو باش الان می خواستم برات پيام بذارم که يک کم ما رو دلداری بدی

Desert Rose

سلام وبلاگتون رو ديدم خوشحال ميشم که به وبلاگ تازه تاسيس من هم سری بزنيد

شوريده

نيلوفر جان سلام. عيدت مبارک. بابت اون اتفاق هم تسليت می گم. ايشالا هميشه روزهات به خوشی باشه. ايام به کام. موفق و پاينده باشی

leila

نيلو فرم. امسال سال خوبی خواهد بود. مطمئنم

mehran

نيلوفر جان اميدوارم سال خوبی داشته باشی...ولی امسال سال بز هست که ما رو هم بد جوری شاخ زده و ما هم مسل شما عيدمون خراب شد...خدا اموات شما رو هم بيامرزه....سال خوبی رو برای همه آرزو ميکنم

iran blue boy

اميدوارم بتونی تحمل کنی .. . خياليت نباشه . . .

ذبیح

سلام خانم دکتر . سال نو مبارک و امیدوارم مشکلات بخوبی وخوشی بر طرف شود و دوباره بتوانی به ویزیت ادامه بدهی .