مونتاژ...شعر و فمينيسم!

1-ما هی میایم از این صنعت مونتاژ خودرو و...هوار تا چیز یا 99%چیزایی که اینجا میشه ایراد میگیریم...هیچ فکر کردین چقدر فایده داره؟؟فکر کردین و میگین نداره؟؟بهتون ٍابت می کنم که مفید تر از این وجود نداره!!باور ندارین؟؟اول زنگ بزنین 118 بپرسین بعد بیاین مطلب من رو تا آخر بخونین تا متوجه بشین چقدر مفیده!(راستی اونایی که خارج زندگی می کنن!!شما هم 118 دارین یا یه چیز دیگه ای؟؟)
2-نه این که حوصله ای نیست از تو دلگیرم...
اگر ز دلهره تهدید عاشقی سیرم...
تمام شهر پر است از هجوم شایعه ها....
عجیب شایعه ای اینکه بی تو میمیرم...
گناه از تو ومن نیست زندگی این بود...
نوشته است جدایی به برگ تقدیرم...
تو رفتی و چمدانت دوباره جا مانده...
خدا کند که بیای وگرنه میمیرم...
3-ده نکته مهم برای هر کسی که با یک دختر سر و کار دارد(و تا حالا چشمش به آدامس هم خورده است!!!):
(قبل از اون ده تا یه نکته واسه هر کسی که می خواد اینا رو بخونه:لطفا آرامش خود را تا آخرش صبر کنید!!شش ماهه که دنیا نیومدین!!!صبر کنین آخر غصه به عهده شماست و میتونین خوب تمومش کنین!!)
---یک دختر مثل یک آدامس است....جویدن طولانی هر آدامسی به جز بیمزه شدنش حاصلی ندارد.
---یک دختر مثل یک آدامس است...هیچ وقت آدامس نیم خورده کسی را به دهان نگذارید.
---یک دختر مثل یک آدامس است...داشتن آدامسی که نتوانی بازش کنی با نداشتنش هیچ فرقی ندارد.
---یک دختر مثل یک آدامس است...آدامس زیاد مانده ارزش جویدن ندارد.
---یک دختر مثل یک آدامس است...هر از چندگاهی به دندانهایتان هم فرصت استراحت بدهید.به هرحال آدامستان را میتوانید عوض کنید ولی دندانهایتان را نه.
---یک دختر مثل یک آدامس است...به چشیدن طعم تنها یک آدامس اکتفا نکنید.آدامس ها در شکلها قیمتها و مزه های مختلف ساخته میشوند.
---یک دختر مثل یک آدامس است...فراموش نکنید پایان کار هر آدامسی سطل آشغال است.پس برای هیچ آدامسی قیمت زیادی نپردازید.
---یک دختر مثل یک آدامس است...وازدواج مثل قورت دادن آن.هیچ احمقی آدامسش را قورت نمیدهد.
---یک دختر مثل یک آدامس است...و داشتن یک بسته آدامس همیشه بهتر از داشتن فقط یک آدامس است.
---یک دختر مثل یک آدامس است...هیچ وقت حسرت آدامسی که دورش انداخته اید را نخورید.آدامس های خوشمزه تر همیشه پیدا میشوند.
4-اول از همه واسه کسایی که خیلی علاقه دارن بدونن قضیه مونتاژ چی بود،متن امروز من همش مونتاژ بود دیگه!!!شعرش رو یکی از کسایی که قبلا اینجا مینوشت و حالا مدتیه که ول کرده برام فرستاده بود به همراه یه شعر و یه قطعه دیگه و به همین علت میتونم با مسرت بهتون مژده بدم که تا مدتی جیره قسمت آدبی وبلاگ رسیده و دیگه لازم نیست غصه بخورین!!(نه که خیلی می خوردین!!) و اما اون یکی چیزی که نوشتم!!!برین شماره بعد تا منم بیام!
5-ایها الفمینیستیون!!!برسین به داد این نیلوفرجون!!!
دیروز یکی از عناصر ذکور معلوم الحال مشکوک مجهول الهویه که برای مدتی خودش رو مخفی کرده بود و آخرین بار اینجارویت شده،یه ایمیل محتوی اون سخنان برهم زننده آرامش و امنیت ملی که باعث تشویش اذهان عمومی هم شده رو واسه من فرستاد...می بینین چه روزگاریه؟؟حالا دیگه دخترا آدامسن؟؟برین موجودات معلوم الحال!!برین دنبال دندون مصنوعی تا همین آدامس ها مشت محکمی بر دهان استکبارجهانی و مشت محکم ترتری بر دندانهای امپرسیالیسم که از آستینهای شما بیرون اومده نزدن!!(بابا عجب متن اقتصادی سیاسی اجتماعی دندانپزشکی دیپلماتیکی انتقادی فرهنگی ورزشی(در زمینه کیک بوکسینگ!)قضایی حقوقدانی روانشناسی آموزشی ولایت فقیهی فمینیستی سایبری(سایبر یعنی همون آنلاین خودمون!) شد همین دو سه خط ناقابل!!!)من همینجا از همه دختر ها...خانوم ها...دخترخانوم ها...و به ویژه فمینیست های ارجمند عزیز و گرامی معذرت می خوام و ازتون می خوام هرچه سریعتر برین و حساب این موجود خطرناک،موذی و از این حرفها رو برسین!!!واگذارش کردم به شماها!!!ولش نکنین در بره....
6-یادتون نره برین و اینجا رو واسه آزادی سینا مطلبی،همون وبگرد امضا کنید.
7-اولین مطلبی شد که واقعا به سمت کشکولی شدن میل کرده!!(اگه خیلی ریاضیتون خوبه خوب برین حدش رو بگیرین!)خوشم اومد!!

/ 7 نظر / 7 بازدید
saeed baghery

نیلو فر جان سلام . وبلاگ بسيار خوب و جذابی داری. خيلی زيبا و قشنگ مينويسی. خیلی خوشحالم که با وبلاگ شما آشنا شدم. موفق باشی. parsa_8m

غبار افکار

چقدر زياد نوشتی!چه حوصلهای!ولی عاليه.يه سرم بمن بزن!

زهرا

سلام دکتر کوچولوی آينده . خيلی جالب بود . نظر به اينکه از فمينيستيون کمک خواسته بودی من اعلام داوطلبی می کنم :)) چه کمکی از دستم بر مياد؟

ساره

سلااااااااام ... می گم همزاد جون اين شعر ( شماره ی ۲ ! ) شديدا منو برد تو حس ... يادم باشه به داداشی بگم (;... راستی نظرت درباره ی يه عمليات انتحاری به سبك فيمينيستيون گرانقدر چيه ؟؟؟ ( ديگه زيادی داريم دست به انتحار می زنيما ! ) ... فعلا بای بای .

داداشي

۱- شعرت چقدر قشنگ بود اين از احمد سپهری آزاد شیرازی نبود؟ ۲- آدامس مادامس نمی دونم! آبجی کوچيکه که شکل لواشک اناره!! ۳- فمنيست هورااااااااااااااااا ضدش سوراخ!!! اينم يه شعار ورزشی فرهنگی و اينا

زهرا

نفهميدم نفهميدم اين آدامسا رو اون موجود موذی معلوم الحال فرستاده برات ؟ آدرس که دادی دو روز ديگه می تونی بيای جنازه تحويل بگيری !

pouyan

زيبا بود تا بعد.