نشريه زرد

باز یکی از اون خل شدگی های موقت اومده یقه من رو چسبیده و بیخیل نمیشه!!یه لحظه همه خوشبختی های عالم رو جلو چشم خودم می بینم و کیف دنیا رو می کنم و یک کم بعدش همه بدختی هایی رو که پشت این خوشبختی ها قایم شده میاد جلوی چشم هام و لجم رو در میاره!

علاوه بر همه اینها محیطی هم که توش درس می خونیم اینقدر محیط جذابیه که در بهترین حالت میتونی از اون تو یه آدم متوسط بیرون بیای!!و احتمال افسردگی و خل شدگی هیچ کدوم کمتر از هشتاد درصد نیست!این محیط جذاب پره از موجودات جذاب که در خوشبینانه ترین حالت میشه تصور کرد تا یک سانتی متر جلو تر از نوک دماغشون رو می بینن!شما دو روز برین این ها رو ببینین دق می کنین!چه رسه به اینکه تقریبا هر روز چشمتون به جمالشون روشن بشه!

خدایا یه صبری به من عطا کن!بعدش هم یه صبری به من عطا کن!باز هم به من صبر عطا کن...که از اون تو سالم و عادی(همون چیزی که از اول بودم!)بیرون بیام و خل نشم!

کلی هم کار ریخته رو سرم و نمیدونم چیکار کنم!هفته دیگه که باید بریم رشت پيش عزيز ترينم و خودش شونصد تا مقدمات داره که دو ماه وقت هم واسش کمه...این هفته هم که تا روز آخر کلاس داریم و کلی کار ناشی از همین کلاس ها و مسائل معوقه!تازه برنامه کلاس های هفته دیگه هم هنوز معلوم نیست..کافیه همه اش صبح و عصر باشه تا من بیچاره بشم!!

با این همه کار دیگه فرصت فکر کردن هم واسه آدم نمی مونه چه رسه به پیدا کردن سوژه و فکر کردن روش و نوشتنش و نهایتا یه اپدیت درست حسابی!!

البته به شما ها که از شر اپدیت های طولانی من راحت شدین که بد نمی گذره...به هر حال یه روزی حال من خوب میشه سرم هم خلوت میشه و نوبت خوردن سر شماها می رسه!!نگران نباشید!

**پیوست هم زمان التحرير:

اه اه اه اه!خودم حالم از این جفنگیاتی که نوشتم به هم میخوره!شدم نشریه زرد! :((

یکی بیاد این دکتر بدبخت رو بهبودی ببخشه!

/ 27 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هدی1

ان شالله که سالم و سلامت فارق التحصيل ميشی !

Dr.A.S... Leo

به به اين هدی خانم مثل اينکه وبلاگ بنده رو تاحالانديده که نوشته فارق!!! عزيزم درستش فارغ التحصيله!! قسمت هفتم راپورتهای سفر به بم منتشر شد (به عبارتی بخش پنجم از روز دوم! ) بعلاوه مطلبی از ابراهيم نبوی و..

golbon

سلام نیلوفر. لينکتو گذاشتم توی وب لاگ جديدم.آدرسش همينه که بالاست. فعلا بای.

كوه يخ

آيا اين خل شدگی يک اپيدمی نميباشد؟

Jimmy Norton

من برگشتم! خوشحالم که ميری پيش عزيزترين، خوشحال شدم (اصلا چه ربطی به من داشت!)

mina

موفق باشی..

نيلوفر دکتر کوچولو

D:عجب!انگار به خيلی ها بر خورده و شور و حالی توی اين کامنت دوني برپا گرديده!به هرحال چون تقريبا ميدونم کيا هستن و از کدوم قشر،لازمه بهشون بگم بيخود به خودشون شک دارن...منظور من فقط چند تا از مسئولين باشگاه بودن!!

محمد

سلام دکتر به ما هم سر بزن