عنوان رو بی خيال شين تروخدا!!

1-بازم سلام!!مثل همیشه...کاش میشد یه چیز دیگه به جای سلام بگم!!<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

2-به ما پنهان کاری نیومده!!یه بار یه قضیه رو خواستم تو وبلاگ نگم مگه میذارین!!!هی آدم رو ضایع می کنن!!اخه قرار نبود من اینجا بگم طلا گرفتم که!!ولی خوب حالا میگم که میتی کمون!!شما در برار طلای کشوری المپیاد زیست قرار گرفتید!!اصلا لازم نیست احترام بگذارید!!

اگرچه واقعا طلا و نقره و برنز آخر و عاقبت همه شون همونقدر غم انگیزه!!و بالاخره سرانجام همه شون به همون دانشگاه ها ختم میشه...فرقشون فقط توی مسیریه که در این یک سال تا دانشگاه طی می کنن که این مسیر هم واسه هیچ گروهی آسونتر از بقیه نیست!هیچ کس نمی تونه بگه ژنتیک و آماری که طلایی های بد بخت می خونن دلچسب تر از تست معارف زدنه!!ملکولی که چه عرض کنم!!تاریخ و جغرافی از آن به!!سلولی هم که بعد از عربی دلچسب ترین درسه!!از لحاظ اضطراب هم که  اضطراب امتحان 6 به 4 (4 نفر از 6 تا طلا به مسابقات جهانی میرن)خیلی کمتر از کنکور نیست(البته یک کم کمتر هستا!!).بنا براین نتیجه اخلاقیش اینه که واقعا هیچ فرقی نمی کنه!!مهم اینه که پاستوریزه باشه!!

3-حالا درست  که توصیفات من خیلی شیوا و رسا و کامله  ولی انصافا شاخه های مختلف زیست اینفدر هم وحشتناک نیستند!!(برای اینکه یه وقت از زیست زده نشید!!(آخه منم به زودی باید یه جا پیدا کنم برم زیست درس بدم دیگه!!(این بیماری پرانتز باز کردن من دوباره برگشت!!)))

4-این همه براتون نوشتم ولی هیچ میدونین من در چه حالی هستم؟؟زخمی و مجروح و ناراحت و....هی روزگار....

امروز که می خواستیم یه سری تمرینات آزمایشگاهی بکنیم که حسابی زخم و زیلی شدم!!بعد هم اومدم خونه ناراحت بودم نشستم یه قل دو قل بازی کنم(به یاد روز های دوره!!) بسکه این سنگا کوبیده شدن به دستان زخم هاش عصبانی شدن و به نشانه اعتراض یه بار از اول ازشون خون  اومد!!

از همه بدتر هم اینکه انگار هفته دیگه میریم تهران و من نمی تونم تو اون قرار 21ام شرکت کنم!!من دلم همزاد جونم رو می خواد17.gif....و اصولا حالم از بیخ گرفته است و از وقتی فهمیدم این طوریه سرم درد گرفته و خوب هم نمیشه...آخه این چه شانسیه؟؟چه موقع طلا گرفتن بود؟؟اگه طلا نگرفته بودم الان تهران بودم راحت می رفتم ساره جونم رو می دیدم..

5-من فعلا حواس ندارم و حالم هم خوش نیست و خیلی خوب هم نمی نویسم!!صبر کنین به حالت عادی بر گردم بعد غر بزنید!!

6-واسه این دفعه بسه!!در ضمن هنوز به تعداد کافی پیام نمیدین!!نکنه باید جریمه تون کنم؟؟

7-تا بعد...

/ 13 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
داداشی

1- امام رضا با اون همه طلاش اینهمه ارد نمی ده که تو دادی :p 2- خوش به حالت با این طلا که کسب کردی از سربازیم معافی 3- کسی که از بین 40 نفر انتخاب میشه ، 6 نفر که چیزی نیس 4- زخمهای شما باعث ترک خوردن خاطر ما شد :)

ye nafar

اين شکسته نفسی ها يعنی بايد خيلی تشويق شی؟;) . از شوخی گذشته وبلاگت جالبه . از سبک نوشتنت خوشم مياد. موفق باشی

amin

سلام خيلی خوب شد به وبلاگ ماه پيشونی رفتم راستش سالگرد پروازش نزديکه من اسم شما رو اونجا ديدم و خوشحالم که با وبلاگ شما آشنا شدم می خواستم راجع به فروزان امامی با يچه ها صحبت کنيم خوشحال ميشم شما هم اگه بخاين بگين روحش شاد نمی دونم سالگردش چی کار کنيم اما ما که اونروز يه مطلب ميزنيم البته من ۲۴ می دونم لطفاراهنماييم کنين به وبلاگ منم سری بزنين پر شده از تار عنکبوت بابا منتظرم بای

arash

سلام . پس از مدتها دوری و دوستی اومدم از نزديک سری بهت بزنم . و خيلی خوشحالم که حالا که پس ازمدتها دوباره اومدم سراغ وبلاگت خبر خوشی را خواندم . البته چندان علاقه ای به تبريک گفتن ندارم . چون می دونم يک استعداد ديگه هم حروم شد . موفق باشی دوست قديمی

aghaz

وقتت بخير! قلبت از تمام پـنحره های رو به آفتاب بزرگتر است

مهدیار

سلام تبریک میگم دکتر خیلی خیلی زیاد.....به مطب ما هم یه سر بزن...موفق باشی...بای!!!

sina

سلام به شما از وب لاگ من هم بازديد کنيد

mehdi

المپياديها هم بلاگ می نويسن مگه؟

mehdi

سلام. ا؟ واقعا؟ تربيک می گم بهت. بابت همزاد هم، خب آيديش را از بلاگش پيدا کن، زودتر قرار بذار باهاش، هان؟