1-خیلی وقت بود اینجوری هوس وبلاگ نوشتن به سرم نزده بود...دلم خیلی واسه نوشتن اینجا تنگ شده بود...البته این چند وقت آخری که اپدیت نکردم به خاطر این بود که در حال تدارک برای سفر همدان بودیم...از شنبه تا سه شنبه هم به همراه بر و بچز اونجا بودیم و کیف کردیم....خیلی خوش گذشت...مجموعه جالبی بودیم!

یه گروه که تقریبا هر فردش ساز خودش رو میزد...نشده بود تا حالا این همه آدم متفاوت رو پیش هم ببینم!آخه معمولا هر گروهی که با هم جمع میشن یه جورایی شبیه هم هستن و از یه تیپن...اما این جمع ما هیچ دو نفری از یه تیپ و سلیقه مشابه توش نبود...بودن با این همه آدمهای متفاوت واسه من که خیلی جالب بود...

2-بدجوری هوس کردم بتونم فکر آدمها رو بخونم!

آخه الان اینقدر دروغ،تعارف،ژست...تیریپ و....زیاده که آدم از رفتار و لحن و حرفهای یه نفر معمولا همه جور برداشتی می تونه بکنه غیر از چیزی که تو ذهن اون بیچاره بوده!یا در بهترین حالت منظور طرف مقابل رو هم میتونی به عنوان یکی از برداشت ها حدس بزنی...و این خیلی بده!

چی میشد همه مثل همون اوایل(نزدیک های عصر حجر شاید!که دروغ و تعارف و ادا اصول هنوز اختراع نشده بود!!!!)آدم ها همون چیزی بودن که دیده میشدن؟نه مثل الان یه شخصیت که زیر کلی ماسک و پرده قایم شده؟آدم گیج میشه نمی دونه چیکار کنه!یکی نیست بیاد نفوذ در مخ آدمها و فهمیدن منظورشون رو به من یاد بده؟

3-به طور خلاصه 04.gif

یه اتفاقات بامزه و خنده داری افتاده که شرمنده جمع نمی تونم توضیح بدم...اما به شدت احساس بامزه ای بهم دست داده...خواستم اعلام کنم!

/ 16 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
*M&Z*(اولین تپشهای عاشقانه قلبم)

مهربان یارم سلام خیلی جالب بود و زیبا و نو/همچنین اسم زیبایی انتخاب کردی/برای اولین بار است که به مهمانیت می آیم و بسیار لذت بردم لحظاتی که اینجا بودم/موفق باشی و همیشه عاشق...دلتنگ حضورت می مانم تا با نام زیبایت کلبه ام را عطر آگین کنی...(به روز کردی خبرم کن مهربانم)

man)

اميدوارم هيچوقت بزرگ نشی.ولی دکتر خوبی بشی.

sareh

همزادی،دونستن همه ی افکار واقعی آدما گاهی خيلی هم خوب نيستا!

کیمیاگر

نيلوفر جان، خوشحالم که تو سفر بهت خوش گذشته. اميدوارم که هميشه شاد و خوش باشی:*

shervan

سلااااااااااااااام....نامرد...بهم نگفتی که آپ کردی !!! قهرم !...خوب حالا..دوستم !....همدان رفتی به عمه ی من سری ميزدی !!!! اونوقت جمعتون کامل می شد....در ضمن می دونی که من در خوندن افکار و حدس زدن تبحر دارم...پس بيا پيش خودم تا بهت ياد بدم....ساره هم راس ميگه....ياده آهنگ نقاب سياوش افتادم ....چقدر زيباس !

pishi maloos

سلام خوبم ! فكر مي كنم اگه همه مي تونستن فكر همديگه رو بخونن اين خودش باعث بروز مشكلات جديدي مي شد !

پدر(نم نم)

ای بازيگر گريه نکن؛ما هممون مثل هميم؛صبحها که از خواب پا می شيم نقاب به صورت می زنيم....ما همه همين جوری هستيم؛..تو؛من؛ما؛همه...همه اونچيزی نيستيم که نشون می ديم؛علی رغم اونچيزی که ادعا می کنيم...خوشحالم که دوباره نوشتی...بوس و بای!

shervan

تو هم عين همزادت !!